Vasikate söötmine lutipudeliga

Vasikate söötmisel lutipudelit kasutatakse mitmel põhjusel.

Imemisrefleks: Vasikad on sündides bioloogiliselt programmeeritud imema. Lutipudeliga söötmine jäljendab ema udara imemist, mis stimuleerib vasika loomulikku imemisrefleksi ja aitab neil rohkem piima tarbida.

Piima koguse kontroll: Lutipudeliga saate täpselt jälgida, kui palju piima või piimasarnast segu vasikas tarbib. See on oluline, et tagada, et iga vasikas saaks õige koguse toitu ja jälgida nende tarbimistrendi.

Isiklik hoolitsus: Mõned vasikad võivad olla nõrgemad või aeglasemad kui teised. Lutipudel võimaldab otsest, individuaalset söötmist, tagades, et kõik vasikad saavad vajalikku toitumist.

Hügieen: Kui lutipudeleid korralikult puhastatakse ja hoitakse, võivad need olla hügieenilisemad kui mõned teised söötmismeetodid. See vähendab vasikate haigestumise riski.

Vähem stressi vasikatele: Kui emislehmad ei ole kättesaadavad või on vasikad emadest eraldatud, võib lutipudeliga söötmine olla vasikatele lohutavam kui teised alternatiivsed söötmismeetodid.

Käsitsemise hõlbustamine: Lutipudeliga söötmisel koolituvad vasikad inimeste lähedusega harjuma, mis võib muuta nende käsitsemise tulevikus lihtsamaks.

 

Vaata tooteid… >

Calf feeding bucket, 10l, transparent + Bucket lid

6.91 12.31  VAT 0%

820 in stock

transparent

Weight 0.5 kg
Dimensions 0.1 × 0.1 × 0.1 m

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in English (0)

Be the first to review “Calf feeding bucket, 10l, transparent + Bucket lid”

Your email address will not be published. Required fields are marked *